1

Başkan Erdoğan Özel Günde Gönüllere Dokundu

2

MHP Biga İlçe Başkanlığından Biga Engelliler Derneğine Ziyaret

3

MHP Biga Kadın Kolları Başkanlığından Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneğine Ziyaret

4

Başkan Erdoğan: Tüm Halkımızı Kültür Turlarına Davet Ediyorum

5

Biga TSO’dan Ak Parti Milletvekillerine Ziyaret

6

Biga Nilüfer Gölü Türkiye’de Gezilecek Yerlerin Magnetleri Haritasında Yerini Aldı

7

Başkan Tanur Dünya Şoförler Gününü Kutladı

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.910%1,61
 • DOLAR

  13,7296% 0,49
 • EURO

  15,5679% 0,38
 • GRAM ALTIN

  787,73% 1,11
 • Ç. ALTIN

  1299,7545% 1,11
MHP Biga Kadın Kolları Başkanlığından Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneğine Ziyaret
Başkan Erdoğan: Tüm Halkımızı Kültür Turlarına Davet Ediyorum
CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem
 • Cumartesi 13.2 ° / 8.1 ° Heavy rain
 • Pazar 14.6 ° / 8.4 ° Bulutlar
 • Pazartesi 15.8 ° / 11.9 ° Dağınık bulutlar
Siyaset 3.07.2021 20:22:00 0

Çanakkale’de Spor Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’de devam eden spor yatırımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’de devam eden spor yatırımlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Turan, son olarak Çanakkale’nin ilçelerinde toplam 7 halı sahanın tamamlanarak şehre kazandırıldığını ve 5 adet yeni halı saha için ise sözleşme yapıldığının müjdesini verdi.

“Çanakkale’yi sporda da öncü şehir yapmak için ve sporu tüm Çanakkale geneline yaymak için var gücümüzle çalışıyoruz.” diyen Turan sözlerini şöyle sürdürdü: “tarih, kültür, turizm ve tarımda öncü olan güzel Çanakkale’mizi sporun da merkezlerinden biri haline getirmekte kararlıyız. Çanakkale'de başlattığımız spor yatırımları bu sene de tüm hızıyla devam ediyor. Başta küçük köylerimiz olmak üzere, büyük köylerimizde ve merkeze doğru halı sahalarımızın yapımı devam edecek. Bu kapsamda Merkez’de, Ezine’de, Lapseki’de, Biga’da ve Gelibolu’da olmak üzere 7 adet halı saha yapımını tamamlayarak hemşehrilerimizin, gençlerimizin hizmetine açtık. Ayvacık, Bayramiç, Çan ve Lapseki’de olmak üzere 5 adet yeni halı saha yapımı için ise sözleşmeler imzalandı. Gençlerimiz bizim hem bugünümüz hem de yarınlarımızdır. Onların zamanlarını kaliteli geçirmeleri, fiziksel ve zihinsel formlarını korumak için bunlar gibi spor yatırımları son derece önemli. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu ile birlikte, ilerleyen dönemde bu halı sahalarımızın sayısını artırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halı sahalarımızın hemşehrilerimize, gençlerimize hayırlı olmasını diliyor; emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Salgın tedbirlerinin son bulmasıyla yapılacak maçlar, sonucu ne olursa olsun dostluğun, kardeşliğin kazandığı keyifli maçlar olsun.”

 Çanakkale’de Spor Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz
 Çanakkale’de Spor Yatırımlarımıza Devam Ediyoruz