1

Bekir Develi Bigalılarla Buluşuyor

2

MHP Biga’dan Çiğ Süt Fiyatları Hakkında Açıklama

3

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Biga’da Okullar Tatil

4

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Baştürk Başhekimlerle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

5

Biga Veteranlar’dan Kusursuz Galibiyet

6

Yalovaspor: 0 Bigaspor: 0

7

CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.818%0,50
 • DOLAR

  13,1339% 2,48
 • EURO

  14,9286% 3,18
 • GRAM ALTIN

  754,14% 2,60
 • Ç. ALTIN

  1244,331% 2,60
CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem
 • Salı 11.6 ° / 5 ° Heavy rain
 • Çarşamba 9 ° / 3.3 ° Bulutlar
 • Perşembe 12.4 ° / 4.3 ° Bulutlar
Siyaset 22.02.2021 19:43:00 0

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’tan Ezine İlçe Teşkilatına Moral Ziyareti

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel ve Ak Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal'ı ziyaret etti.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanması sonucu büyük tehlike atlatan Ak Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, ve İl Genel Meclis Üyesi Murat Yahya Sezgin’e, İl Yöneticileri ile birlikte moral ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Makas, “Ak Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz, dedi.’’

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ait çiftlik evinin kurşunlanmasının ardından, İl Yöneticileriyle birlikte Ezine’ye hareket eden Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’tan Ezine İlçe Teşkilatına Moral Ziyareti
Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’tan Ezine İlçe Teşkilatına Moral Ziyareti

Saldırıdan duyduğu üzüntüyü dile getiren Başkan Makas, “Ezine İlçe Başkanımız Mehmet Ünsal, Belediye Başkanımız Güray Yüksel ve İl Genel Meclisi Üyesi Murat Yahya Sezgin’in de mağdur olarak isimlerinin geçtiği silahlı saldırı olayında; Belediye Başkanımız Sn. Güray Yüksel'e ait çiftlik evine yapılan silahlı saldırıdan dolayı üzüntü duymaktayız dedi.’’

“SÜRECİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Başkan Makas, söz konusu saldırıyla ilgili adli sürecin başladığına da dikkat çekerek, sürecin bizatihi takipçisi olacaklarını vurguladı.

Başkan Makas açıklamasına şu sözlerle devam etti: “Başkanlarımızın hayatlarının söz konusu hadiseden dolayı zarar görmemesi, hepimizin yüreğine su serpmiştir. Tarafımızca herhangi bir siyasi sebebi olmadığını bildiğimiz söz konusu olay ile ilgili adli süreç başlamış olup, yüce Türk adaletinin gereğini yapacak olması gönlümüzü rahatlatmaktadır.

Ak Parti teşkilatı olarak başkanlarımızın yanında olduğumuzu ve adli sürecin de bizatihi takipçisi olacağımızı değerli kamuoyuna saygıyla duyururuz.”