1

GMKA Genel Sekreterinden Biga TSO’ya Ziyaret

2

Biga’nın Örtülüce Köyü ORKÖY Olmaya Hak Kazandı

3

Çanakkale İş Dünyası İstişare Toplantısı Yapıldı

4

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odasından Oda Üyelerine Hukuk Danışmanlığı Hizmeti

5

CHP Biga’dan Biga Belediyesi’nin Pazar Yeri Peron Ücretleri Zammına Tepki

6

Biga Ziraat Odası’nın İktisadi İşletmesi Açıldı

7

Biga TSO 2022 Yılının İlk Meclis Toplantısını Yaptı

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.983%-0,73
 • DOLAR

  13,5404% -0,80
 • EURO

  15,1030% -0,84
 • GRAM ALTIN

  778,19% -1,26
 • Ç. ALTIN

  1284,0135% -1,26
GMKA Genel Sekreterinden Biga TSO’ya Ziyaret
Biga’nın Örtülüce Köyü ORKÖY Olmaya Hak Kazandı
Başkan İbrahim Mutur Mazbatasını Aldı
Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı Yeni Binasına Taşındı
Biga Lokantacılar Ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan Ve Yönetimi Çalışmalara Başladı
Uğur Mumcu Ölümünün 29’uncu Yılında Adını Taşıyan Cadde’de Anıldı
 • Cumartesi 8 ° / 1.1 ° bulutlu bulutlar
 • Pazar 7.3 ° / 2.4 ° bulutlu bulutlar
 • Pazartesi 9 ° / 0.7 ° Dağınık bulutlar
Belediye 1.01.2022 10:14:00 0

Başkan Erdoğan Çat Kapı Çaldı Gönüller Aldı

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, çat kapı ziyaret ettiği vatandaşları ve yeni yıla görevi başında giren çalışanları ziyaret etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, çat kapı ziyaret ettiği vatandaşları ve yeni yıla görevi başında giren çalışanları ziyaret etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, yılın son gününü yoğun bir programla geçirerek gönülleri fethetti. Başkan Erdoğan, 2021’in son saatlerinde eşi Feride Erdoğan ile birlikte çat kapı misafir olduğu evlerde 7’den 70’e herkesin yeni yılını kutladı. Çocuklara hediyeler veren, onların mutluluğuna şahit olan Başkan Erdoğan ailelerle sohbet ederek, 2022’nin sağlık ve huzur içinde geçmesini temenni etti.

Başkan Erdoğan daha sonra Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Prof. Dr. Mustafa Karataş Söyleşi ile Fetih Gecesi Özel Programına katıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Türk Tasavvuf Mûsîkisi İlâhi grubunun dinletileri sunuldu.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan yeni yılın ilk saatlerine doğru 2022’ye görevleri başında giren kamu personelini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı. Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile Belediye Meclis Üyelerinin eşlik ettiği ziyarette Biga Devlet Hastanesi, Özel Biga Can Hastanesi, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü, Biga İlçe Jandarma Komutanlığı, Biga Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarında kamu personeline meyve paketi ikramında bulunuldu. Yılbaşında görev başında olan personelle ve halkın huzuru için sahada olan polis ekipleriyle sohbet eden Başkan Erdoğan ve beraberindekiler Biga Devlet Hastanesi ve Özel Biga Can Hastanesi acil servisinde bulunan hastalara da geçmiş olsun dileğinde bulunarak yeni yılını kutladı.

2022 yılının sağlık, huzur ve mutluluk içinde geçmesini dileyen Başkan Erdoğan, “yeni yılda hep birlikte başta sağlık olmak üzere huzur, mutluluk, iyilik ve refahlık diliyoruz. 2020 ve 2021 yıllarını zor günlerle geçirdik ama yardımlaşma ve dayanışma içinde her türlü zorluğun üstesinden geldik. Yeni yılın ilk saatlerinde de mesai mefhumu gözetmeksizin 7 gün 24 saat halkımızın sağlığı, güvenliği ve huzuru için çalışan sağlık çalışanlarımızı, polisimizi, askerimizi, itfaiyemizi yalnız bırakmadık. Yeni yılını kutladığımız arkadaşlarımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl diliyorum. Ayrıca hastanelerde tedavi gören vatandaşlarımızı da ziyaret ederek geçimiş olsun dileklerimizi iletip hal hatırlarını sorduk. İnşallah 2022 kazasız, belasız sağlık dolu bir yol olur. Hep birlikte Biga’mız için gece gündüz çalışmayı ve hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Herkese kolaylıklar ve başarılar diliyorum, açıklamasında bulundu.’’