1

GMKA Genel Sekreterinden Biga TSO’ya Ziyaret

2

Biga’nın Örtülüce Köyü ORKÖY Olmaya Hak Kazandı

3

Çanakkale İş Dünyası İstişare Toplantısı Yapıldı

4

Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odasından Oda Üyelerine Hukuk Danışmanlığı Hizmeti

5

CHP Biga’dan Biga Belediyesi’nin Pazar Yeri Peron Ücretleri Zammına Tepki

6

Biga Ziraat Odası’nın İktisadi İşletmesi Açıldı

7

Biga TSO 2022 Yılının İlk Meclis Toplantısını Yaptı

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.983%-0,73
 • DOLAR

  13,5404% -0,80
 • EURO

  15,1030% -0,84
 • GRAM ALTIN

  778,04% -1,28
 • Ç. ALTIN

  1283,766% -1,28
GMKA Genel Sekreterinden Biga TSO’ya Ziyaret
Biga’nın Örtülüce Köyü ORKÖY Olmaya Hak Kazandı
Başkan İbrahim Mutur Mazbatasını Aldı
Ak Parti Biga İlçe Başkanlığı Yeni Binasına Taşındı
Biga Lokantacılar Ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Erkan Özkan Ve Yönetimi Çalışmalara Başladı
Uğur Mumcu Ölümünün 29’uncu Yılında Adını Taşıyan Cadde’de Anıldı
 • Cumartesi 8 ° / 1.1 ° bulutlu bulutlar
 • Pazar 7.3 ° / 2.4 ° bulutlu bulutlar
 • Pazartesi 9 ° / 0.7 ° Dağınık bulutlar
Belediye 10.01.2022 19:32:00 0

Başkan Erdoğan Gazetecilerle Buluştu

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel medya çalışanlarıyla bir araya geldi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Gazeteciler için önemli bir gün olan 10 Ocak’ta, Biga’da görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltı programında buluştu. Programa Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile Biga’da görev yapan basın mensupları katıldı. Gazetecilik mesleğini emek ve özveriyle icra eden medya çalışanlarıyla sohbet eden Başkan Erdoğan, 2021 yılına yönelik değerlendirmede bulunarak, yeni yılın sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diledi. Sohbet ortamında geçen programda gazetecileri dinleyen Başkan Erdoğan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ederek iyi çalışmalar diledi.

Sözlerine Biga’da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet dileyerek başlayan Başkan Erdoğan, “bugün Biga’mızda basın yayın mesleğinde görev yapan siz değerli medya çalışanlarıyla bir araya geldik. Ben sözlerime başlarken şehrimizde meydana gelen elim kazada hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet ailelerine başsağlığı dilemek istiyorum. Allah sabırlar versin, dedi.’’

Gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eden Başkan Erdoğan, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yaşam temenni ediyorum. Sizler de bizler de görevlerimizi yerine getirmek için gece gündüz çalışmaya gayret ediyoruz. Doğru haber ve bilgileri halkımıza ulaştırmak için en güzel şekilde ve fedakârca çalışmalarınızı sürdürüyorsunuz. İlkeli, tarafsız ve dürüst habercilik ile birlikte Biga’da çok önemli bir görevi icra ettiğinizi hepimiz biliyoruz. Her meslek gibi Gazetecilik de değerli bir misyon üstleniyor ve bu da kişiye sorumluluk yüklüyor. Başta pandemi olmak üzere dünya ve ülke olarak çeşitli zorluklarla mücadele ediyoruz. Sizleri her zaman dinlemeyi sürdürürken halkımızla aramızda önemli bir görevi icra ettiğiniz için de şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Ayrıca geçtiğimiz hafta aramızdan ayrılan gazeteci Ferit Kavas büyüğümüze Allah’tan rahmet diliyorum. Ferit ağabeyimiz yaşı itibariyle, mesleğe verdiği önem ve severek çalışmasıyla hepimize örnek olmuştur. Mekânı cennet olsun, diye konuştu.’’

Basın mensupları da Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a özel günlerini kutladığı için teşekkür etti. Buluşma günün anısına fotoğraf çekimiyle son buldu.