Belediye 15.10.2020 18:14:00 0

Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Keşan, Gaziosmanpaşa ve Başakşehir Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu ziyaret ederek, belediye çalışmaları ve projelerle ilgili istişarelerde bulunup Biga’ya davet etti. Başkan Erdoğan’a, Biga Belediyesi Başkan Yardımcısı Sıtkı Keçeci ve Meclis Üyesi Cahit Bakan eşlik ederken, Erdoğan yaptığı değerlendirmede, “Laf değil iş üreteceğiz. Biga’mızı marka şehir yapmak adına Belediye başkanlarımız ile istişarelerde bulunduk. Biga için planladığımız çalışmalara dair örnek modelleri inceledik. Her şey Biga’mız için” dedi.

Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret
Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

“HER ALANDA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Belediye çalışmaları ile ilgili İstanbul’a giden Başkan Erdoğan ve heyetinin ilk ziyareti Keşan Belediyesi’ne oldu. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile buluşan Başkan Erdoğan, belediyeler arası işbirliği içinde yapacakları çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Erdoğan, “AK Parti Edirne Milletvekilimiz Dr. Fatma Aksal’ı, AK Parti Edirne İl Başkanımız Belgin İba’yı, Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nu ve AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç’ı ziyaret ettik. Misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Mustafa başkanımla, belediyeler arası işbirliği içinde yapacağımız çalışmalarla verimli görüşmeler sağladık. Eğitimden sosyal yaşama, ulaşımdan turizme, sanattan spora kadar hemen her alanda işbirliği içinde çalışacağız” dedi.

Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret
Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

“EĞİTİMDEN SOSYAL YAŞAMA, SANATTAN SPORA HER ALANDA İŞBİRLİĞİ YAPACAĞIZ”

Keşan’dan İstanbul’a hareket eden Başkan Erdoğan, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’yı ziyaret etti. Görüşme sonrası açıklamada bulunan Başkan Erdoğan, “Başkanımız ile eğitimden sosyal yaşama, sanattan spora her alanda işbirliği içinde yapacağımız çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği ve hoş sohbeti için teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. Başkan Usta ise, “Çanakkale Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan beyi belediyemizde misafir ettik. Nazik ziyaretleri sebebiyle kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“GÖNÜLLERİN ŞEHRİ BİGA’MIZDA AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ”

Başkan Erdoğan ve heyetinin bir sonraki durağı ise Başakşehir Belediyesi oldu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile buluşan Başkan Erdoğan verimli bir görüşme sağladı. Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada, “Başakşehir Belediye Başkanımız Yasin Kartoğlu’nu ziyaret ederek ilçelerimizin gelişimi, vatandaşlarımızın refahı için güç birliği yapacağımız konular hakkında istişarelerde bulunduk. Başkanımızı ve tüm Başakşehir’li dostlarımızı Gönüllerin Şehri Biga’mızda ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirterek kendilerini ilçemize davet ettik. Kıymetli Başkanımıza misafirperverliği için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret
Başkan Erdoğan’dan Belediye Başkanlarına Ziyaret

BAŞKAN KARTOĞLU: ÜZERİMDE KALMASIN

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ise, “Şehitler diyarı Çanakkale’mizin Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan misafirimiz oldu. Başkanımız, komşularımıza selamlarını ve pırıl pırıl sahili ile nice güzellikleri barındıran Biga’yı gezip görmelerini iletmemi söyledi. Üzerimde kalmasın” dedi.

Belediye

Başkan Erdoğan’dan Sağlık Çalışanlarına C Vitamini Takviyesi

Belediye

Başkan Erdoğan’dan Öğretmenler Günü Ziyaretleri

Belediye

Biga Belediyesinden Hayat Yolu

Belediye

Başkan Erdoğan: İş Yapmayalım, Hizmet Üretmeyelim, İnsanlara Faydalı Olmayalım İstiyorlar

 • Salı 11 ° / 3 ° Bulutlu
 • Çarşamba 13 ° / 5 ° Bulutlu
 • Perşembe 17 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
 • BIST 100

  1.284%-3,40
 • DOLAR

  7,8291% 0,20
 • EURO

  9,3445% -0,08
 • GRAM ALTIN

  446,65% -0,64
 • Ç. ALTIN

  736,9725% -0,64

İlgili Haberler