1

Lise Ve Üniversite Mezunları Ustalık Belgesine Sahip Olacak

2

Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi Vatandaşlarına Müjdeyi Ankara’dan Verdi

3

Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında Dereceye Giren Öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Tarafından Ödüllendirildi

4

Genç Kızılay Biga Gönüllüleri Afet Konularıyla İlgili Eğitim Aldı

5

Ezine’de Kaçakçılık Operasyonu

6

Turan: Çanakkale’mizin Çehresini Değiştirmeye Devam Edeceğiz

7

Biga Doğa Yürüyüşleri İçin Çok Uygun Bir Kenttir

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  2.042%3,14
 • DOLAR

  13,4450% -0,62
 • EURO

  15,2733% -0,29
 • GRAM ALTIN

  794,11% 0,59
 • Ç. ALTIN

  1310,2815% 0,59
Erkan Özkan Biga Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odasının Başkanı Seçildi
Biga Kent Konseyi Biga’nın Turizmine Destek İçin Önemli Adım Attı
Biga TSO Üyelerine Hızlı Destek Programı Tanıtıldı
 • Çarşamba 4.6 ° / -1.8 ° Bulutlar
 • Perşembe 6.6 ° / 2.5 ° Dağınık bulutlar
 • Cuma 11.5 ° / 9.3 ° Light rain
Siyaset 17.04.2021 18:47:00 0

Başkan Sepici: Yaşadıkları Siyasi Buhranı Örtbas Etme Çabası İçerisindeler

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, gündemde yer alan konular üzerine yazılı olarak basın açıklaması gerçekleştirdi.

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici, gündemde yer alan konular üzerine yazılı olarak basın açıklaması gerçekleştirdi.

Başkan SEPİCİ’nin açıklaması şu şekilde: Kıymetli Hemşehrilerimiz,

128 Milyar TL nerede sorusu ile Cumhuriyet Halk Partisi özellikle son dönemlerde yaşadığı ve artık girdiği Siyasi Buhran dönemini örtbas etmek için polemik yaratma çabası içine girdiler.128 Milyar Dolar Yalanı CHP'deki taciz ve tecavüzleri kapatamayacak.

Merkez Bankası’nın doları ucuza veya pahalıya satıyor diyerek polemik yaratmak konuya ne kadar uzak olduklarının bir örneğidir. ‘’İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’’ düsturu ile hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. ‘’128 milyar TL nerede?’’ diye soranlara verilecek en güzel cevap devletimizin yaptığı politikalardır.

Bu olaylar sadece Cumhuriyet Halk Partisi'nin içerisinde bulunduğu kaotik ortamın bir göstergesidir. Bunun en güzel örneğini zaten Çanakkale teşkilatında görüyoruz. 40 yıldır partiye hizmet etmiş şahsiyetin partimize katılırken söylediği sözler Cumhuriyet Halk Partisi’nin çizgisinden şaştığını gözler önüne bir kez daha sermiştir.

Son yaşadığımız olayda da CHP İl Başkanının, covid-19 testinin pozitif çıktığını duyuran İl Genel Meclis Üyesinin paylaşımına ‘’umarım meclise taşınmıştır’’ sözü nasıl bir siyasi hırs içeresinde olduğunu ve bu hırs ile insanlık dışı yaklaşım içerisine düştüğünü gördük.

Düştükleri bu durum CHP'nin Siyasi Buhran içerisinde olduğunu ve bu zihniyetin neden muktedir olmamasının kanıtıdır.

Bizler Ak Parti teşkilatları olarak Milletimizin bize vermiş olduğu bu emanet çerçevesinde milletimizin ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam ediyoruz. Muhalefetin bu yalan ve iftira üzerine kurduğu siyasi politikalarının milletimiz nezdinde bir karşılığı yoktur ve olmayacaktır, dedi.’’