Biga 24.07.2020 17:51:00 0

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramını Kutladı

Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz'da kutlanan 'Gazeteciler ve Basın Bayramı' dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, özgür, bağımsız ve çok sesli basının, demokrasinin de güvencesi olduğunu söyledi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Yazılı, görsel ve işitsel yayın kuruluşlarında görev alan tüm basın çalışanlarının bayramını kutlayan Başkan Doğan, "Basınımız korona virüs ile mücadele sürecinde göz ardı edilemez bir rol üstlenmişlerdir" ifadelerini kullandı.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramını Kutladı
Biga TSO Başkanı Şadan Doğan 24 Temmuz Gazeteciler Ve Basın Bayramını Kutladı

 Basın çalışanlarının pandemi sürecinde fedakârca çalıştıklarını vurgulayan Doğan, "Basın çalışanlarımız bizim her zaman duyan kulağımız, gören gözümüz, konuşan dilimiz ve yazan elimiz olmuşlardır. Zor çalışma koşullarına rağmen fedakârca salgın sürecinde dahi herkes evlerine kapanırken onlar bizim habersiz kalmamamız noktasında cansiperane şekilde ellerinden gelenin en iyisini layıkıyla yapmışlardır, yapmaya da devam etmektedirler. Bu zorlu süreçte toplum yararını düşünen, ülkemizin bekasını önemseyen, en önemlisi de vicdani sorumluluklarını kendine temel ilke edinen basın mensubu arkadaşlarımızın her zaman yanında olmaya gayret göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle sorumluluklarını, mesleğin gerektirdiği ahlaki değerleri göz önüne alarak, ülkemiz genelinde ve Biga’mızda hedeflenen başarılara ulaşılmasına katkı sağlayan tüm basın emekçilerimizin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı can-ı gönülden kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum" dedi.

Biga

Biga Aksaz Köyünde Sokak Hayvanları İçin Beslenme Noktaları Oluşturulacak

Biga

Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal Kurbanını Aşağıdemirci Köyü’nde Kesti

Biga

Biga’da Kurban Bayramı Nedeniyle Nöbetçi Eczane Ve Fırınlar

Biga

Kurban Bayramında Hava Durumu Nasıl Olacak?

 • Cuma 33 ° / 21 ° Güneşli
 • Cumartesi 34 ° / 21 ° Fırtına
 • Pazar 32 ° / 22 ° Fırtına
 • BIST 100

  1.040%0,49
 • DOLAR

  7,1684% -0,83
 • EURO

  8,4816% -1,52
 • GRAM ALTIN

  478,37% -0,22
 • ÇEYREK ALTIN

  789,3105% -0,22

İlgili Haberler