İLGİLİ HABERLER


Biga 20.02.2021 18:53:00 0

Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a Ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve beraberindekiler 19 Şubat Cuma günü saat 14.30’da Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Eren Öztaş’ı makamında ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Tevfik Başarır ve Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu 19 Şubat Cuma günü saat 14.30’da Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Eren Öztaş’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga TSO heyeti Başsavcı Öztaş ile tek tek tanıştı. Daha sonra Öztaş, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga ilçesinde göreve başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a Ziyaret
Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a ZiyaretGörüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı hakkında kısa bilgiler verdi ve Biga’da ahenkli bir çalışma ortamının bulunduğunu, istihdam oranının yüksek olmasından dolayı da huzur ve asayiş açısından önemli problemlerin yaşanmadığını, gerek kamu, gerekse özel sektörün el ele verip uyum içerisinde çalıştığını belirtti.

Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı ziyaret, Başsavcı Öztaş’ın Biga TSO heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ile son buldu.

Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a Ziyaret
Biga TSO’dan Başsavcı Öztaş’a Ziyaret