Bigaspor’dan 3. Lig Açıklaması

TFF 9 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirdiği toplantıda, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Lig takımlarının nasıl küme düşeceği ve hangi takımların üst lige çıkacağı hakkında bilgi vermişti. Bölgesel Amatör Lig 11. Grup Lideri Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün üst lige çıkacağı söylendi. Bigaspor Kulüp Başkanı Serkan Özkan, Bigaspor’un hakkının yenmemesi için TFF ile görüşmeler yapıldığı söyleyerek bir açıklama yaptı.

Bigaspor Kulüp Başkanı Serkan Özkan yaptığı açıklamada,

‘’Ülkemizin ve Dünyanın içinde bulunduğu pandemi sürecinde ertelenen ve ardından geçtiğimiz gün yapılan toplantı ile tescil edildiği duyurulan Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde 5. sıra da bulunan ve lider ile arasında 5 puan bulunan takımımız ile ilgili sürecin en başından beri hakkının yenmemesi için TFF nezdinde görüşmeler yapılmaktadır.

Bu süreçte Gerek siyasi gerekse iş dünyası katkılarıyla Kulübümüzün hakları doğrultusunda Türkiye Futbol Federasyonu ile gerekli yazışmalar sürecin basından beri yapılmaktadır. Bizde Bigaspor Kulübü olarak tescil edilen ligde 5. Sıraya kadar olan takımlarında yükselme maçı oynayarak adaletli bir şekilde sonuç almasından yanayız. 5. sırada olan tahkimimizin lider Arnavutköyspor ve Tekirdağspor ile kalan haftalarda oynayacağı maçlarda göz önünde bulundurularak gerekli düzenlemenin yeniden yapılacağını düşünüyoruz ve girişimlerimiz bu yöndedir.

Dün de bugün de yarın da mavi beyaz sevdamızın peşindeyiz. Bigasporun çıkarları ve hakkı doğrultusunda gerekli çalışmayı en başından beri yaptığımızdan kimsenin şüphesi olmasın. En kötü gün bu gün ise daha yüksek sesle Bigaspor! dedi’’

Spor

Bigaspor’dan Basın Açıklaması Sporcuların, Yöneticilerin, Halkımızın Alın Terini Kimse Yok Sayamaz

Spor

Bigalı Milli Sporcular Olimpik Deneme Yarışmalarına Katıldılar

Spor

Ufka Yolculuk-8 Çanakkale Il Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Spor

Bigaspor’dan 3. Lig Açıklaması

 • Pazartesi 31 ° / 21 ° Rüzgarlı
 • Salı 32 ° / 20 ° Güneşli
 • Çarşamba 32 ° / 19 ° Güneşli
 • BIST 100

  1.127%-0,76
 • DOLAR

  6,9703% -0,10
 • EURO

  8,2050% 0,00
 • GRAM ALTIN

  441,00% -0,55
 • ÇEYREK ALTIN

  727,65% -0,55

İlgili Haberler