1

Biga Temel Danışmanlık Eğitim ve Koçluk Ofisi Açıldı

2

Ak Parti Biga İlçe Başkanlığının Yeni Bina Heyecanı

3

Gönüllü Üniversite Gençleri Doğa Parkuru İçin Çalıştılar

4

Biga TSO Heyeti Anıtkabir’i Ziyaret Etti

5

Başkan Erdoğan Özel Günde Gönüllere Dokundu

6

MHP Biga İlçe Başkanlığından Biga Engelliler Derneğine Ziyaret

7

MHP Biga Kadın Kolları Başkanlığından Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneğine Ziyaret

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.910%1,61
 • DOLAR

  13,7296% 0,49
 • EURO

  15,5679% 0,38
 • GRAM ALTIN

  787,73% 1,11
 • Ç. ALTIN

  1299,7545% 1,11
MHP Biga Kadın Kolları Başkanlığından Gönüllü Kadınlar Dayanışma Derneğine Ziyaret
Başkan Erdoğan: Tüm Halkımızı Kültür Turlarına Davet Ediyorum
 • Pazar 14.6 ° / 8.4 ° Bulutlar
 • Pazartesi 15.8 ° / 11.9 ° Dağınık bulutlar
 • Salı 13.3 ° / 5.9 ° Moderate rain
Çanakkale 28.11.2019 12:10:00 0

Çanakkale

Çanakkale Haberleri

Bülent Turan İbadete Açılan Camiyi Gezdi

Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın girişimleri ile yaklaşık bir yıl kadar zaman önce İstanbul Esenyurt Belediyesi'nin katkılarıyla başlayan ve yaklaşık bir ay kadar önce ibadete açılan Lapseki Şehitler Camii ilçe kaymakamı Tahir Şahin, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçe başkanı Recep Bulan, İl Genel Meclis üyesi Hasan Engin ve vatandaşlar ile birlikte gezen, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan; çok güzel bir cami oldu emeği geçenlerden Allah razı olsun. Şehitler Camii örnek bir cami oldu gemiyle karşıdan Gelibolu tarafından gelen vatandaşlar ilgiyle bakıyor önüne dikilerek hatıra fotoğrafı çekiniyorlar, dedi.

 İbadete açılan Şehitler Camii her gün vakit namazlarında dolup taşıyor. Mimari özelliği ile 366 metrekare alan üzerine kurulan İskele Şehitler Camii, vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Bülent Turan İbadete Açılan Camiyi Gezdi

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz; şunu özellikle söylemek isterim Grup Başkanvekilimizin girişimleri ve büyük katkısı olmasaydı biz şehitler camiini yapmamız çok zor idi Allah razı olsun. Şehitler camii Esenyurt belediyesinin katkılarıyla bu durumuna getirdik ve cami içi tamamen bitti. Esenyurt belediyesi bundan sorasını bizlerin yaptırmasını istediler bizde bütün vatandaşlarımız ile birlikte belediyemiz, kamu kurum ve kuruluşları, hayırsever vatandaşlar yani kısacası her kes bu işin içinde Lapseki şehitler camii’ni kısa zamanda şadırvan, tuvaletler ve çevre düzenlemesini tamamlayacağız ilçemize sahil hattında güzel bir cami kazandırdığımıza inanamıyorum emeği geçen özellikle Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan ve her kesten Allah razı olsun, dedi.