1

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Baştürk Başhekimlerle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

2

Biga Veteranlar’dan Kusursuz Galibiyet

3

Yalovaspor: 0 Bigaspor: 0

4

CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem

5

Başkan Tanur: Akaryakıta Gelen Zamlar Taşıma Sektöründeki Esnaflarımızı Etkilemiştir

6

Bayramiç Tahin Helvası Coğrafi İşaret Tescili Sertifikasını Aldı

7

Kızılay Kan Bağış Tırı 29-30 Kasım’da Biga’da

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.809%1,82
 • DOLAR

  12,8221% 3,66
 • EURO

  14,5155% 3,62
 • GRAM ALTIN

  735,79% 3,19
 • Ç. ALTIN

  1214,0535% 3,19
CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem
Biga STP 153. Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi
Başkan S. Kaya Üzen TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu İle Biraraya Geldi
 • Pazartesi 18.4 ° / 10 ° Moderate rain
 • Salı 11.6 ° / 5 ° Heavy rain
 • Çarşamba 9 ° / 3.3 ° Bulutlar
Çanakkale 28.06.2021 16:00:00 0

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Düzenlenen Genel Kurula Çanakkale merkez ve ilçelerden gelen çok sayıda avukat katılırken, yapılan seçimlerde Av. Soner Aydın Çanakkale Barosu’nun yeni başkanı seçildi.

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulu bir restoranda gerçekleştirildi. Düzenlenen Genel Kurula Çanakkale merkez ve ilçelerden gelen çok sayıda avukat katılırken, yapılan seçimlerde Av. Soner Aydın Çanakkale Barosu’nun yeni başkanı seçildi.

Çanakkale Barosu 35. Olağan Genel Kurulu 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde Çanakkale merkez ve ilçelerden gelen çok sayıda avukatın katılımıyla gerçekleşti. Av. Hüdai Erdal Gezen’in Divan Başkanlığını yaptığı Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'yla başladı. İki gün süren Genel Kurul heyecanının ilk gününde 2018-2021 döneminde yapılan çalışmalar, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan tarafından meslektaşlarıyla paylaşıldı.

Başkan Av. Bülent Şarlan konuşmasında “Ben Çanakkale Barosunun 9 yıla yakın başkanlığını yapmış bir isim olarak bundan sonra seçilecek Baro Başkanımızın ve Baro yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın ve baromuzun yanında olmaya her zaman devam edeceğim. Bu genel kurulun önce avukatlık mesleğine, Yargıya, Hukuk camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını, başarılı bir genel kurul sonrasında başarılı kararların alınacağı bir sürecin başlayacağını düşünüyorum.” dedi.

Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’ın konuşmasının ardından, Başkanlığına aday Av. Hande Keskin Toprak, Av. Soner Aydın ve Av. İbrahim Cem Erbil’in konuşmalarının ardından Genel Kurul’un birinci günü sona erdi.

Baromuzun Yeni Yönetimi Ve Kurulları Belirlendi

Baromuz 35. Genel Kurulu’nun ikinci gününde yapılan seçimler neticesinde Çanakkale Barosu’nun yeni Başkanı Av. Soner Aydın seçilirken, Baro Yönetim Kurulu Av. Erhan Kızık, Av. Pelin Turhan Erkan, Av. Sinan Koşik, Av. Eyüp Algül, Av. Selahattin Mutlu, Av. Soner Tunalı, Av. Ayşe Karakaya Şişek, Av. Şebnem Çıtak, Av. Aybüke Cebeci Bayat ve Av. Enes Çetin’den oluştu. Türkiye Barolar Birliği Delegeliği; Av. Bülent Şarlan, Av. Şerefnur Çakır Demirtaş ve Av. Adnan Güler’den oluştu. Disiplin Kurulu; Av. Ebru Değirmenci Hüsmenoğlu, Av. Şennur Tarak, Av. Filiz Karadeniz, Av. Sahra Yıldız Hıdımoğlu, Av. Emel Şahinkaya’dan oluşurken, Denetleme Kuruluna ise Av. Mehmet Akif Kuşçuoğlu, Av. Cahide Pınar Kaptan ve Av. Büşra Aksoy Erdenk seçildi.