• Cuma 26 ° / 15 ° Güneşli
 • Cumartesi 29 ° / 13 ° Parçalı bulutlu
 • Pazar 26 ° / 15 ° Parçalı bulutlu
 • BIST 100

  1.441%-0,25
 • DOLAR

  8,5059% 0,05
 • EURO

  10,3062% 0,35
 • GRAM ALTIN

  499,57% 0,05
 • Ç. ALTIN

  824,2905% 0,05
Çanakkale 20.04.2021 16:43:00 0

Çanakkale Ticaret Borsasından 800 Aileye Gıda Yardımı

TOBB ile ÇTB Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel olarak yürüttükleri sosyal yardım faaliyetlerine bu yılda devam ederek ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB) Ramazan ayı dolayısıyla geleneksel olarak yürüttükleri sosyal yardım faaliyetlerine bu yılda devam ederek ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ve Çanakkale Ticaret Borsası işbirliğinde her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi ailelere yapılan 80 bin TL tutarındaki erzak yardımı Ticaret Borsası Meclis üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Yapılan yardımla ilgili açıklamada bulunan Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Komisyon Başkanı Gökhan Uysal; “yardımlaşma ve dayanışma duygusunun her zamankinden fazla hissedildiği bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelere kısmen de olsa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği önderliğinde tüm yurt genelinde Oda ve Borsalarımız hizmet sundukları bölgelerindeki ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı yapmaktadır. Biz de Çanakkale Ticaret Borsası olarak merkezde ve ilçelerimizde 800 adet gıda paketini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Bu özel ve anlamlı ayda yardımda bulunmamıza öncülük eden TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere, dağıtımda emeği geçen yönetim kurulumuza, meclis üyelerimize, borsa personelimize teşekkür ediyorum.

Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere Borsamıza ürünlerinden gönderen Üyelerimizden Tahsildaroğlu firmamıza değerli katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile birlik beraberlik dayanışma içerisinde tüm üyelerimize vatandaşlarımıza hayırlı ve sağlıklı bir Ramazan ayı diliyorum." ifadesini kullandı.