1

Bekir Develi Bigalılarla Buluşuyor

2

MHP Biga’dan Çiğ Süt Fiyatları Hakkında Açıklama

3

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Biga’da Okullar Tatil

4

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Baştürk Başhekimlerle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirdi

5

Biga Veteranlar’dan Kusursuz Galibiyet

6

Yalovaspor: 0 Bigaspor: 0

7

CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem

GÖZDEN KAÇMASIN

 • BIST 100

  1.812%0,16
 • DOLAR

  13,0283% 1,65
 • EURO

  14,8102% 2,36
 • GRAM ALTIN

  757,45% 3,05
 • Ç. ALTIN

  1249,7925% 3,05
CHP Biga Gençlik Kollarında Yeni Dönem
 • Salı 11.6 ° / 5 ° Heavy rain
 • Çarşamba 9 ° / 3.3 ° Bulutlar
 • Perşembe 12.4 ° / 4.3 ° Bulutlar
Siyaset 25.05.2021 21:27:00 0

CHP Biga İlçe Başkanlığından İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığına Ziyaret

(CHP) Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, CHP Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Elmas, Biga Belediye Meclis Üyesi Alper Şen ile birlikte İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, CHP Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Elmas, Biga Belediye Meclis Üyesi Alper Şen ile birlikte İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk: İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kolları Başkanımız Özge Elmas, Biga Belediyesi Meclis Üyemiz Alper Şen ile birlikte İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığını ziyaret ettik.

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e yapılan Rize'de protesto ile ilgili geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Ayrıca geçtiğimiz günlerde vefat eden İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Arslan için başsağlığı diledik. Misafirperverlikleri için İYİ Parti ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz dedi.’’

CHP Biga İlçe Başkanlığından İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığına Ziyaret
CHP Biga İlçe Başkanlığından İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığına Ziyaret

İYİ Parti Biga İlçe Başkanı Mahmut Aydemir: CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk ve yönetim kurulunun partimize yapmış olduğu geçmiş olsun ziyareti nedeniyle teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Son günlerde yaşananlar insanlarımızı üzmekte, ancak haklı olduğumuzu ve inancımızı aynı zamanda güçlendirmektedir. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in ziyaretleri, vatandaşlarımız tarafından, sevgi seliyle karşılanmakta ve güzel anlar yaşanmaktadır.

Vatandaşımızın sesine kulak vermeyen iktidar ve çevresi her zaman ki gibi yine iftira kampanyaları yürütmekte, durumu kabul etmektedir. Bir iki haddini bilmezin gerçekleştirdiği iftira içeren yakışıksız davranış o yörenin insanları tarafından kabul görmedi, eleştirildi ve ziyarette yaşanan güzel görüntülerin önüne geçemedi. Daha önce programlanıp, sergilendiği endişesi taşıyan bu ve benzeri çirkin davranışları kınıyoruz.

İYİ Partinin amacı: sadece seçim için hazırlık yapmak ve söz vererek insanları kandırmak değildir. Kaldı ki sadece seçim vakti geldiğinde esnafın ve vatandaşın yüzünü gören bir anlayış hiç değildir. Sayın Genel Başkanımız, genel idare kurulu üyelerimiz ve milletvekillerimiz 15 aydır devam eden ziyaretlerini sürdürmekte, vatandaşlarımızın dertlerini dinlemeye devam etmektedir.,

CHP Biga İlçe Başkanlığından İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığına Ziyaret
CHP Biga İlçe Başkanlığından İYİ Parti Biga İlçe Başkanlığına Ziyaret

Bizler İYİ Parti olarak esnafımız ve vatandaşlarımızın dertlerini dinleyip çözümler ürütmekte ve bunları topluma açıkça anlatmaktayız. Bizi yöneten iktidar ve çevresinin tek akıl anlayışı değişmedikçe bu ziyaretler devam edecek ve sorunlar ülkemizin insanlarına anlatılacaktır.

Hafta içinde yapılan İYİ Parti grup toplantılarında durum açıkça görülmektedir. Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener ülkemiz için bir umuttur. Sonuna kadar yanındayız ve destekçisiyiz. Halkımıza inanıyor ve güveniyoruz dedi.’’