Siyaset 9.09.2020 16:39:00 0

MHP Biga İlçe Başkanı Altınkaya: Sosyal Medya Tetikçiliği Yapıp Bizleri Yanıltarak Birlikteliğimizden Rahatsız Olan Odakların Gereken Dersi Alacağından Eminiz

MHP Biga İlçe Başkanı Altınkaya: Sosyal Medya Tetikçiliği Yapıp Bizleri Yanıltarak Birlikteliğimizden Rahatsız Olan Odakların Gereken Dersi Alacağından Eminiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya, Biga Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısı hakkında sosyal medyadan bir açıklama yapmıştı. Başkan Altınkaya yaptığım açıklamaya ait bilginin yanlış olduğunu söyledi.

MHP Biga İlçe Başkanı Salih Altınkaya sosyal medyadan yaptığı açıklamada; ‘’Kıymetli hemşerilerim değerli dava arkadaşlarım sosyal medya hesabımızdan bugün yaptığımız açıklamanın Dayalı olduğu bilginin yanlış olduğunu öğrenmiş bulunuyorum. Söz konusu bilginin yanlış olmasında partimiz, Cumhur ittifakımız ve Biga’mız adına sevinç duyuyorum.

Bu elim hadisede sosyal medya tetikçiliği yapıp bizleri yanıltarak birlikteliğimizden rahatsız olan odakların gereken dersi alacağından eminiz. Daha öncede söylediğim gibi Ülkü ocaklarında yetişmiş dosdoğru bir ülkücü olarak yaşamıma devam ediyorum.

Ülkücü Erdemli insandır. Hata halinde bunu kabul edecek olgunluğa sahiptir. Her şerde bir hayır olduğuna inanmış insanlarız. Bundaki hayır da ittifak ortağımızın samimiyet ve içtenliğini göstermesidir.

Bu bağlamda MHP Çanakkale İl Başkanım Sayın Ali Tuğrul Yıldırıma, AKP Çanakkale İl Başkanı Naim Makas’a, Biga Cumhur ittifakı Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a, AKP Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici’ye teşekkür ediyorum.

Hassaten AKP Çanakkale Milletvekili Ve Grup Başkan Vekili Sayın Bülent Turan’ın da hakkını helal edeceğini inanıyor; Cumhur ittifakının dünden daha güçlü olarak yoluna devam edeceğini kamuoyunun bilgisine sunuyorum, saygılarımla’’

Siyaset

Ak Parti Biga İlçe Başkanı Hasan Sepici’nin 18 Eylül Biga’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Mesajı

Siyaset

CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk’ün 18 Eylül Biga’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Mesajı

Siyaset

Turan, Çanakkale'mizin Her Bölgesine Hizmet Ulaştırmaya Gayret Ediyoruz

Siyaset

Turan: Atatürk’ün CHP’si Bugün Adeta İşgal Altında

 • Cumartesi 26 ° / 18 ° Güneşli
 • Pazar 25 ° / 16 ° Rüzgarlı
 • Pazartesi 27 ° / 18 ° Parçalı bulutlu
 • BIST 100

  1.112%0,12
 • DOLAR

  7,5616% 0,20
 • EURO

  8,9900% 0,40
 • GRAM ALTIN

  475,43% 0,79
 • Ç. ALTIN

  784,4595% 0,79

İlgili Haberler