İLGİLİ HABERLER


Ekonomi 15.01.2021 15:27:00 0

Oto Galericiler Sitesi İstişare Toplantısı Biga TSO’da Yapıldı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Başkanı Şadan Doğan’ın ev sahipliğinde, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve oda başkanlarının katılımıyla oto galericiler sitesi istişare toplantısı düzenlendi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Başkanı Şadan Doğan’ın ev sahipliğinde, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcısı Vet.Hek. Sıtkı Keçeci, Biga Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İbrahim Mutur, Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sait Tanur, Belediye Meclis Üyeleri Fatih Alkan ve Cahit Bakan, Zabıta Müdürü Necmi Şencan ve TSO Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu’nun katılımıyla 12 Ocak Salı günü saat 16.00’da oto galericiler sitesi istişare toplantısı düzenlendi.

Yapılan görüşmeler neticesinde, İlçemiz Hamdibey Mahallesi Şehirler arası Otobüs Terminali’nin arkasında yapılması planlanan Oto Galericiler Sitesinden işyeri talep etmek galericilerin 18 - 29 Ocak 2021 tarihleri arasında resmi başvurularının Belediye Zabıta Müdürlüğüne yapılacağı açıklandı.

Oto Galericiler Sitesi İstişare Toplantısı Biga TSO’da Yapıldı
Oto Galericiler Sitesi İstişare Toplantısı Biga TSO’da Yapıldı